Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

aktualności

Apolinarski Group
2019-07-11


W czasie tegorocznego XXI Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego, na dziedzińcu zamkowym pojawią się jeźdźcy z „Apolinarski Group”. 


Przedstawicieli tego zespołu gościliśmy w Łęczycy po raz pierwszy w ubiegłym roku. Kaskaderskie popisy „Grupy” bardzo podobały się turniejowej publiczności, co zachęciło nas do ponownego jej zaproszenia. W tym roku „Apolinarski Group” przyjedzie na Turniej we wzmocnionym, liczniejszym składzie, co gwarantuje jeszcze bardziej ekscytujący występ i jeszcze większe emocje.


Zespół istnieje od 2002 roku. Prócz założyciela w skład grupy wchodzi dziewięciu prawdziwych miłośników koni. Swoje umiejętności jeździeckie prezentują w inscenizacjach znanych bitew, w scenach kaskaderskich realizowanych na potrzeby filmów oraz w pokazach konnych dla widzów. Specjalnością  „Grupy” są woltyżerka kozacka oraz kaskaderka konna.


Przed publicznością XXI Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego na Zamku Królewskim w Łęczycy, „Apolinarski Group” wystąpi czterokrotnie w ciągu dwu dni jego trwania (24 – 25 sierpnia b.r.).  Szczegóły w programie Turnieju.


Zobacz także:


Partnerzy Muzeum w Łęczycy

homeaktualnościo muzeumdla zwiedzającychimprezyoferta muzeumsponsorzygaleriaENGLISHDeklaracja dostępnościdotacje/zamówienia publicznemapa serwisu
copyright © 2017 | wykonanie serwisu IRN Multimedia