Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

aktualności

Noc Muzeów 2019
2019-05-08

Już dziś zapraszamy wszystkich do zamku na  "Noc Muzeów"18 maja, w godz. od 18.00 do 22.00. Przygotowaliśmy szereg propozycji, które mamy taką nadzieję, spotkają się z zainteresowaniem mieszkańców Łęczycy i gości, którzy tego dnia zawitają do nas z różnych stron. 
Będzie można obejrzeć fabularyzowany film dokumentalny o narodzinach naszego państwa oraz spotkać się z jego reżyserem Zdzisławem Cozacem.  
Zespół Pale Mannequin, grający rocka progresywnego i alternatywnego, zaprezentuje się w koncercie akustycznym.
Dzieciom zaproponujemy warsztaty z mitologii słowiańskiej, które poprowadzi Mikołaj Jarmakowski.  Niespodzianki dla najmłodszych łęczycan przygotowali także policjanci  z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy, którzy obecni będą na dziedzińcu zamkowym.
Ponadto, oprócz stałych ekspozycji muzealnych, czynne będą  ekspozycje czasowe: malarstwa Marcina Czuby  z łódzkiej ASP  oraz "Wyspy wolności"  w wieży zamkowej. 
Szczegóły programu na bannerach reklamowych i plakatach.

 W "Noc muzeów" zarówno wstęp do Muzeum, jak i wszystkie przygotowane z tej okazji atrakcje, są bezpłatne.


Blok imprez przygotowanych na naszą "Noc Muzeów" 2019 r.  został sfinansowany ze środków Miejskiej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy Muzeum w Łęczycy

homeaktualnościo muzeumdla zwiedzającychimprezyoferta muzeumsponsorzygaleriaENGLISHDeklaracja dostępnościdotacje/zamówienia publicznemapa serwisu
copyright © 2017 | wykonanie serwisu IRN Multimedia