Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

aktualności

Poturniejowe podsumowanie
2022-07-12


Poturniejowe podsumowanie


XXII Międzynarodowy Turniej Rycerski już za nami. Tłumy widzów, podziwiających popisy poszczególnych grup rycerskich były dowodem, że wymuszona dwuletnia przerwa w organizacji imprezy tylko wzmogła ogólne zainteresowanie i wpłynęła na jej frekwencyjny sukces.


Także zmiana terminu organizacji Turnieju i przeniesienie go na początek lipca, spotkało się z dobrym przyjęciem i zostało potraktowane jako sympatyczny początek letnich wakacji.


Serdecznie dziękujemy wszystkim bractwom rycerskim i grupom rekonstruktorskim, które przyjechały na nasz Turniej i swoimi pokazami uświetniły jego program.


Dziękujemy publiczności, która mimo niepewnej aury przyjechała do Łęczycy i spędziła z nami ten lipcowy weekend. Za wszelkie ewentualne niedoskonałości czy niedociągnięcia organizacyjne przepraszamy, usprawiedliwiając je działaniem zamkowych sił nieczystych.


Wielkie podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, których życzliwość i pomoc pozwoliła nam utrzymać odpowiedni poziom organizacyjny tegorocznego Turnieju.

Zobacz także:


Partnerzy Muzeum w Łęczycy

homeaktualnościo muzeumdla zwiedzającychimprezyoferta muzeumsponsorzygaleriaENGLISHDeklaracja dostępnościdotacje/zamówienia publicznemapa serwisu
copyright © 2017 | wykonanie serwisu IRN Multimedia