Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

aktualności

Vancos
2019-08-05

Pokazy ptaków drapieżnych, na organizowanych przez nas Międzynarodowych Turniejach Rycerskich, zawsze cieszą się ogromną popularnością. Publiczność podziwia umiejętności ptasich artystów wyuczone w czasie wielogodzinnych treningów i lubi niespodzianki, które mają miejsce w trakcie ich popisów. Zapraszani są do aktywnego udziału w pokazach widzowie, świetnie współpracują z ptakami i doskonale się przy tym bawią. Wszelkie przewidziane i nieprzewidziane zdarzenia, które mają wtedy miejsce, są źródłem dodatkowych emocji ich uczestników i obserwatorów.


Mamy nadzieję, że i w tegorocznych zmaganiach turniejowych będziemy świadkami wielu takich zaskakujących, nieplanowanych zdarzeń.


Z pokazem ptaków drapieżnych, w czasie łęczyckiego Turnieju, wystąpi czeska grupa Vancos. Jej szef - Jean von Coppenolle dowcipną konferansjerką zjednuje sobie sympatię publiczności. Jednakże serca widzów bezapelacyjne kradną jego skrzydlaci podopieczni m.in. orzeł, sowy, sokoły i kondor.


Umiejętności ptactwa drapieżnego i grupę Vancos publiczność turniejowa będzie mogła podziwiać aż czterokrotnie w ciągu dwu dni trwania imprezy.


Zapraszamy na dziedziniec zamkowy w dniach 24 – 25 sierpnia br.

Zobacz także:


Partnerzy Muzeum w Łęczycy

homeaktualnościo muzeumdla zwiedzającychimprezyoferta muzeumsponsorzygaleriaENGLISHDeklaracja dostępnościdotacje/zamówienia publicznemapa serwisu
copyright © 2017 | wykonanie serwisu IRN Multimedia