Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

aktualności

Zakończenie ferii
2019-02-22


Zakończyły się Zamkowe ferie, dobiegła też końca "zabawa w praprzodków". W czasie ostatnich zajęć feriowicze mogli wykazać się talentem, fantazją i manualną sprawnością swoich rąk. Wcielili się bowiem w rolę pradawnych garncarzy i oprócz naczyń różnego kształtu i przeznaczenia, wylepili sporą ilość  rozmaitych zwierzątek, a także ozdób i talizmanów.
Na tym, ostatnim spotkaniu gościliśmy grupę dzieci z Witoni, które przyjechały do nas w ramach zajęć feryjnych, zorganizowanych przez miejscowy Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.   
W garncarzy bawili się również "nasi", łęczyccy uczestnicy zamkowych ferii. W czasie poprzednich zajęć wytrwale dekorowały przygotowaną wcześniej biżuterię, fantazyjnie ją ozdabiając. Sznury i sznurki pracowicie nawleczonych paciorków ich wykonawcy podarowali swoim mamom, babciom i siostrom, sprawiając im, mamy nadzieję, miłą niespodziankę.
Nasi kochani feriowicze zamkowi - do zobaczenia za rok.

Zobacz także:


Partnerzy Muzeum w Łęczycy

homeaktualnościo muzeumdla zwiedzającychimprezyoferta muzeumsponsorzygaleriaENGLISHDeklaracja dostępnościdotacje/zamówienia publicznemapa serwisu
copyright © 2017 | wykonanie serwisu IRN Multimedia