Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

aktualności

Zamkowe ferie
2020-01-17

Kolejny dzień „Zamkowych ferii”Mamy nadzieję, że wśród uczestników zajęć, organizowanych przez nas w ramach „Zamkowych ferii” znajdują się przyszli archeolodzy. Wszyscy bowiem sprawnie i bez kłopotów układali archeologiczne puzzle, „wykopując z ziemi„ cenne zabytki. Wprawdzie nasi feriowicze deklarowali wybór innych zawodów, wśród których znalazły się m. in. piosenkarka, tancerka, malarka, pogodynka i batman, sądzimy jednak, że w przyszłości wymarzone profesje zyskają bardziej realistyczne wyobrażenia.


Całkiem możliwe, że będzie historyk sztuki, złotnik lub jubiler, bo kolorowanie bogatych kielichów i pucharów wyszło przepięknie. Zaś kiedy przyszło do samodzielnego ich dekorowania, fantazja dzieci przekroczyła granice i wszystkie naczynia aż lśniły od ozdób.


W imieniu wszystkich uczestników tegorocznych „Zamkowych ferii”bardzo serdecznie dziękujemy Dziadkom Mai i Aniki za podarowane dzieciom słodycze.


Zobacz także:


Partnerzy Muzeum w Łęczycy

homeaktualnościo muzeumdla zwiedzającychimprezyoferta muzeumsponsorzygaleriaENGLISHDeklaracja dostępnościdotacje/zamówienia publicznemapa serwisu
copyright © 2017 | wykonanie serwisu IRN Multimedia