
Tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka są już wspomnieniem. Tradycyjnie włączyliśmy się w cykl imprez, przygotowanych z okazji tego Święta przez organizatorów. Mamy ogromną satysfakcję, że nasze warsztaty i zabawy plastyczne z motankami, malowankami i zdobieniem gotowych elementów, spodobały się i sprawiły radość nie tylko dzieciom, ale też i dorosłym.

Zaprosiliśmy do nas dzieci łęczyckiego Przedszkola nr 4. Wyprawa z ul. Bitwy nad Bzurą do centrum miasta to spore wyzwanie dla pięcio- i sześciolatków. Dały radę. Miały też wiele zapału, by nauczyć się robić tradycyjne łęczyckie wycinanki. Ozdobione czerwonymi serduszkami, własnoręcznie podpisane będą miłym prezentem dla Mam z okazji zbliżającego się Ich Święta.