Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

aktualności

Wieczorna atrakcja XX Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego w Łęczycy
2018-08-03


Impreza jubileuszowa więc i specjalne atrakcje!!!


Z okazji dwudziestej edycji Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego, Muzeum w Łęczycy przygotowało dla publiczności niespodziankę.

W sobotę 25 sierpnia, od godz. 18.00 wstęp na dziedziniec zamkowy będzie wolny. Tu swoje obozowisko rozłoży Poczet Rycerski herbu Sobol i zaprosi wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Będą warsztaty i ćwiczenia w rycerskim rzemiośle. Będzie można przyjrzeć się rycerzom z bliska, a oni podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Chętnym zaproponują praktyczne wprawki m. in. we władaniu bronią sieczną czy strzelaniu z łuku. Będzie też budowanie obozowiska i nakładanie uzbrojenia.

O godz. 20.30 na placu turniejowym pojawi się Teatr Tancerzy Ognia „Arta Foc”. W naturalnej scenerii zamkowych murów artyści zaprezentują wyjątkowy fire show. Ognisty spektakl w sposób specjalny podkreśli jubileuszowy charakter tegorocznego Turnieju.

!!!ZAPRASZAMY!!!Partnerzy Muzeum w Łęczycy

homeaktualnościo muzeumdla zwiedzającychimprezyoferta muzeumsponsorzygaleriaENGLISHDeklaracja dostępnościdotacje/zamówienia publicznemapa serwisu
copyright © 2017 | wykonanie serwisu IRN Multimedia