Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

aktualności

AMM Archery
2022-08-03

Przeżyjmy to jeszcze raz…


Wspomnienia poturniejoweDwadzieścia dwa turnieje rycerskie to prawie ćwierć wieku. Najmłodsi widzowie naszych, pierwszych imprez weszli już w dorosłość, ci starsi – oglądają je teraz w towarzystwie wnuków. Czas płynie, rośnie kolejne pokolenie turniejowej publiczności i...wykonawców.


W czasie tegorocznej imprezy, widzowie mogli zobaczyć Jacka Sanczenko. Nastoletni jeździec z grupy łuczników konnych AMM Archery. zaprezentował się bardzo pięknie w swoim pokazie i zdobył sympatię publiczności. Jeździł na koniu czystej krwi arabskiej o imieniu Karramba. Prywatnie Jacek jest synem Michała Sanczenki. który komentuje popisy swoich kolegów na placu turniejowym.


Jacek występował pod fachową opieką Anny Sokólskiej, niekwestionowanej mistrzyni łucznictwa konnego typu wschodniego w Polsce. Pod okiem takiej specjalistki światowej klasy, jaką jest pani Ania, Jacek już wkrótce może zdobywać w swojej dziedzinie najwyższe laury.


Uwaga mistrzowie – zdolni następcy pukają do bram...Foto: Muzeum w Łęczycy, J. Ziółkowski, J. Jankowski
Zobacz także:


Partnerzy Muzeum w Łęczycy

homeaktualnościo muzeumdla zwiedzającychimprezyoferta muzeumsponsorzygaleriaENGLISHDeklaracja dostępnościdotacje/zamówienia publicznemapa serwisu
copyright © 2017 | wykonanie serwisu IRN Multimedia