Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

aktualności

EKOBILET
2024-02-05


 Szanowni Państwo


Choć siedzibą naszego Muzeum jest średniowieczny zamek, to staramy się być jak najbliżej czasów współczesnych. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą nową inicjatywę – bilet elektroniczny. Jest niczym kamień milowy, który odmienia bieg dotychczasowej historii muzeum i otwiera nowe możliwości dla zwiedzających. Oczywiście dalej istnieje możliwość zakupu biletu tradycyjnego w kasie, bilet elektroniczny to jedynie dodatkowa opcja.


Nabycie biletów do naszego Muzeum będzie teraz prostsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy odwiedzić naszą stronę (poprzez wygodnie umieszczony przycisk na naszym fanpage’u), gdzie szybko i wygodnie będziecie Państwo mogli kupić bilety. Proces jest intuicyjny, a płatności są bezpieczne i dostosowane do różnych preferencji.


Korzystając z biletów elektronicznych, unikacie Państwo konieczności oczekiwania w kolejce, ponieważ są one dostępne do natychmiastowego pobrania i przechowywania na smartfonie. Wystarczy przedstawić elektroniczny bilet, by wejść do sal muzealnych, gdzie powitają Was nasi pracownicy.


Bilet elektroniczny to nie tylko nowoczesne i sprawne zarządzanie ruchem turystycznym, ale także krok w kierunku proekologicznym. Dzięki temu rozwiązaniu każdy może przyczynić się do ochrony środowiska.


Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej możliwości zakupu biletów elektronicznych i do odkrywania fascynującej historii naszego regionu w nowy, wygodny sposób. Dziękujemy za zrozumienie i przychylne przyjęcie naszej innowacyjnej propozycji.

Do zobaczenia w Muzeum w Łęczycy!
Partnerzy Muzeum w Łęczycy

homeaktualnościo muzeumdla zwiedzającychimprezyoferta muzeumsponsorzygaleriaENGLISHDeklaracja dostępnościdotacje/zamówienia publicznemapa serwisu
copyright © 2017 | wykonanie serwisu IRN Multimedia