Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
XXIII Międzynarodowy Turniej RycerskiXXII Międzynarodowy Turniej RycerskiTurniejowe reminescencje

XXII Międzynarodowy Turniej Rycerski


XXII Międzynarodowy Turniej Rycerski już za nami. Tłumy widzów, podziwiających popisy poszczególnych grup rycerskich były dowodem, że wymuszona dwuletnia przerwa w organizacji imprezy tylko wzmogła ogólne zainteresowanie i wpłynęła na jej frekwencyjny sukces.

Także zmiana terminu organizacji Turnieju i przeniesienie go na początek lipca, spotkało się z dobrym przyjęciem i zostało potraktowane jako sympatyczny początek letnich wakacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim bractwom rycerskim i grupom rekonstruktorskim, które przyjechały na nasz Turniej i swoimi pokazami uświetniły jego program.

Dziękujemy publiczności, która mimo niepewnej aury przyjechała do Łęczycy i spędziła z nami ten lipcowy weekend. Za wszelkie ewentualne niedoskonałości czy niedociągnięcia organizacyjne przepraszamy, usprawiedliwiając je działaniem zamkowych sił nieczystych.

Wielkie podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, których życzliwość i pomoc pozwoliła nam utrzymać odpowiedni poziom organizacyjny tegorocznego Turnieju.


Foto: http://www.muzeumleczyca.pl/Poturniejowe_podsumowanie,5466,877Partnerzy Muzeum w Łęczycy

homeaktualnościo muzeumdla zwiedzającychimprezyoferta muzeumsponsorzygaleriaENGLISHDeklaracja dostępnościdotacje/zamówienia publicznemapa serwisu
copyright © 2017 | wykonanie serwisu IRN Multimedia